top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverFrederik Van Lierde

Nederlands in het land van Voltaire

Bijgewerkt op: 10 jan. 2022Hoewel onze afdeling sinds 1974 bestaat, hebben wij toch de gewoonte om ons van tijd tot tijd (opnieuw) voor te stellen aan de organisaties die Nederland, Vlaanderen en België vertegenwoordigen in Frankrijk en Zwitserland. Datzelfde doen we ook bij de internationale organisaties waar Nederlandstaligen werkzaam zijn.

Onze afdeling maakt deel uit van een internationale school, het zogenaamde ‘Cité Scolaire Internationale de Ferney-Voltaire’. Deze school bevindt zich in Frankrijk in de buurt van Genève. Leerlingen van 4 t/m 18 jaar kunnen er Nederlands, Aardrijkskunde en Geschiedenis op moedertaalniveau volgen. De vakken zijn ingebed in het Franse curriculum.

Graag zouden wij u willen verzoeken om deze informatie door te sturen naar expats die zich bij ons in de streek gevestigd hebben (of nog komen vestigen) en hen zo naar ons door te verwijzen. We hebben ook alvast onze flyer toegevoegd.

Mocht u meer informatie willen, dan kunt u onze website (www.alnvnt.com) bezoeken en natuurlijk altijd contact met ons opnemen.

Met vriendelijke groet,


Namens het bestuur,


Foppe Venema

Coördinator van de Nederlandstalige afdeling

p.a. CSI Ferney-Voltaire

Avenue des Sports

01210 Ferney-Voltaire

Frankrijk

11 weergaven0 opmerkingen

Comments


bottom of page