top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverFrederik Van Lierde

Lid worden van het Bestuur van de Koninklijke Belgische Unie van Genève.

We danken u voor de interesse die u moge tonen in onze Unie. Graag wijs ik er u nog eens op dat de werking van onze vereniging berust op de financiële bijdragen van de leden. Maar misschien heeft u als lid al eens overwogen om nog een bijkomend steentje bij te dragen? Wij zijn nog op zoek naar Bestuursleden om ons team te versterken voor de uitwerking van de soms heel spitsvondige ideeën… Naast uw adresgegevens, met ook uw geboortedatum, uw e-mail adres en uw telefoonnummer, wordt het opprijsgesteld dat u er ook een korte presentatie bijvoegt die uw familiale toestand, uw parcours en uw motivaties om Bestuurslid te worden wat meer toelicht. Per post:

Koninklijke Belgische Unie van Genève Kathleen Theyssens-Tyberghein Chemin des Buclines 23A 1223 Cologny Per e-mail : Kathleen.tyberghein@bluewin.ch

6 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Nieuwsbrief N° 124

Beste leden, vrienden, sympathisanten, In deze voor iedereen bijzondere eindejaarsperiode wil ik u graag, namens het hele Bestuur, mijn beste wensen toesturen voor een Zalige Kerst en een hele reeks

Nieuwsbrief N° 123

Beste leden, We hopen dat u het goed stelt en dat u de afgelopen maande op een goede manier heeft doorgemaakt. Volgende activiteiten Strand van Eaux-Vives – zaterdag 25 september 2021 Om ons wederzien

Nieuwsbrief N° 122

En ziehier het ogenblik waarop we een balans opmaken en van de eindejaarsfeesten genieten… In mijn hoedanigheid van Voorzitster van de KBUG is het een waar genoegen mij tot u, leden en vrienden, t

Comments


bottom of page